Toggle Nav
Ostukorv  toodet
 
Baltic Hunter OÜ asutati aastal 2006 ettevõtja Mart Marandi poolt asutatud jahitarvete weebipoe edasiarendusena.
 
Baltic Hunter on mitmete jahitarvete esmatutvustaja Eestis. Nii on Baltic Hunter esimese rajakaamera müüjaks Eestis, kui ka paljude laadimistarvikute turustajaks. Lisak veel erinevate peibutusvahendite maaletoojaks ja omal ajal innovatiivsete ulukiotsijate esmalevitajaks. Koos vibujahi legaliseerimisega Eestis pakub Baltic Hunter esmaklassilist vibujahivarustust, alustades vibudest kuni spetsiaalriietuseni välja. Baltic Hunterist saad nii spetsiaalse varustuse jahipidamiseks, kui ka professionaalse nõustamise. Professionaalne jaht algab Baltic Hunterist.
 
"Baltic Hunter on pioneer mitmete jahitarvete maaletoojana, näiteks tänapäeval nii tavalisena tunduva rajakaamera maaletoojana, kui ka eesti keelde sõna " rajakaamera " kasutusele võtjana."
 
Baltic Hunter on ka Mart Marandi poolt asutatud Eesti esimese jahindusfoorumi Jääger Online haldaja ja toetaja. Jääger online jahindusfoorum ühendab peaaegu 6000 jahimeest üle Eesti. Foorum asutati silmas pidades noori jahimehi, kelledel oleks võimalus hankida jahindusalast teavet nii professionaalidelt, kui ka oma suurte kogemustega hobikaaslastelt
 
Kauplus
 
Baltic Hunter'i kauplus püüab pakkuda oma klientidele kõikvõimalikku jahivarustust tervest maailmast. Eksklusiivsemate toodete tarneajad on küll paraku pikemad, aga toome alati soovitud kauba kohale. Nii pakume ka uuenenud weebipoes suuremat valikut, kui reaalselt jaekaupluses kohapeal olemas on, aga uuenenud online kauplemiskeskondades konkureerimiseks ei ole teisiti võimalik. Teeme koostööd suurte hulgimüügi firmadega nii Euroopas, kui ka USA-s ja sellest tulenevalt suudame pakkuda üha suuremat kaubavalikut ja loodame lühendada weebipoe tellimuste tähtaegu. Seda oleme juba suutnud teha EU siseselt, aga väljastpoolt EU-d kaupade impordil kulub jätkuvalt liialt aega tolliprotseduuridele ja andmevahetusele.
 
 
" Professionaalne jaht algab Baltic Hunterist "
 
 

KLIENDITUGI 24/7

Helista 4343262
 

TASUTA SAATMINE

Tellimused üle 150€
 

RAHA TAGASI 100%

14 päeva jooksul