Toggle Nav
Ostukorv  toodet

KUIDAS TELLIDA

Vajutades toote juures olevale nupule "Lisa ostukorvi", liigub Teie tellitud toode üleval paremas nurgas olevasse OSTUKORVI.

Peale kõikide vajalike kaupade ostukorvi lisamist, vajutage nuppu "KASSASSE".

Liikudes edasi, leiate sobiva kaupade saatmise viisi ning sobiva panga, mille kaudu ostu eest tasuda. 

Tasuda saate ka krediitkaardiga VISA ning MASTERCARD.

Samuti saate kaupu osta järelmaksuga, kasutades "LIISI järelmaksu

Osta saate külalisena või registreerunud kliendina.

Teie käest palume vaid neid isikuandmeid, millised on tarvilikud kaupade saatmiseks ja maksete töötlemiseks.

Registreeritud kliendid saavad oma tellimusi jälgida, tagastusi ja vahetusi teha, tooteid ostukorvi lisada ning tooteid kiita või kritiseerida. Kõik klientide isikuandmed on konfidentsiaalsed ega avaldata kolmandatele isikutele.

Müük toimub, kui klient on esitanud www.pood.baltichunter.ee veebipoe kaudu müügitellimuse ning on tasunud tellimuse eest pangalingi kaudu või esitatud arve alusel. Kaup pannakse teele peale ostusumma laekumist OÜ Baltic Hunter pangakontole.

KAUBA SAATMINE JA SAATEKULU:

Saadame tellitud kauba Teie poolt valitud pakiautomaat või kulleriga Teile koju. Postikulu on 5€ tellimuse kohta ning sisaldab kauba käitlemis- ja postikulu. Tellimustele üle 150€ kauba käitlemiskulu ja postikulu ei lisandu.

SmartPost või Post24 saadab seejärel teile sms-i pakiautomaadi uksekoodiga, misjärel saate kauba kätte.  

Kaup saadetakse teele hiljemalt 2 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist meie arveldusarvele. Juhul, kui kaupa ei ole parasjagu laos, võtab kauba tellimine aega kuni 30 päeva ning sellest teavitame Teid ka isiklikult.

Baltic Hunter OÜ jätab endale õiguse hindu muuta ja need hakkavad kehtima internetis avaldamise hetkest.

KAUBA TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE.

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse e-poe emaili aadressil info@baltichunter.ee, 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata originaalpakendis. Tagastatud kauba saab ka vahetada mõne teise meie poes müügil oleva kauba vastu. Kauba tagastamise või vahetamise korral tasub tekkivad postikulud klient. Baltic hunter OÜ tasub kauba vahetamise kulud juhul, kui tegemist on meiepoolse eksimusega.

Ostetud kaupadele kehtib vähemalt 6 kuuline garantiiaeg ja 2 aastane pretensioonide esitamise tähtaeg.